HAKKIMIZDA

Firmamiz badem fidani üretiminde faaliyet göstermektedir. Badem çesitleri arasindan dünyada ticari öneme sahip olan en kaliteli çesitleri seçip siz degerli üreticilerimize sunmaktayiz.Ilk olarak 2002 yilinda Balikesir’in Merkeze bagli Küçük Bostanci Köyünde 250m2’lik alanda baslatmis oldugumuz üretim 2013 yili itibariyle 50 dekara ulasmis bulunmaktadir.Amacimiz bu sektörde kalici olmak ve Ülkemiz de atil durumdaki arazileri hem agaçlandirmak hem de ülke ekonomisine katkida bulundurmaktir.Firmamız badem  ve ceviz fidanı üretiminde faaliyet göstermektedir. Badem ve ceviz  çeşitleri arasından dünyada ticari öneme sahip olan en kaliteli  çeşitleri  seçip siz değerli üreticilerimize sunmaktayız.

25 yıllık damızlık badem üretimimizin bize verdiği tecrübeyle  2002 yılında Balıkesir’in Merkeze bağlı Küçük Bostancı Köyünde küçük bir  alanda başlatmış olduğumuz üretimimiz bu  yıl itibariyle 100.000 ‘lere ulaşmış bulunmaktadır.

Parolamız sağlıklı, adına doğru çeşit, kaliteli ve uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize hizmet etmektir.

Badem Fidanları, bakım, verim ve fiyat hakkında her türlü bilgi için lütfen bize ulaşın 25 yıllık tecrübemizle her türlü sorularınıza cevap bulmaya çalışalım….

Satışlarımızda Kredi Kartı geçerlidir.

Muhammet BOSTAN
Ziraat Mühendisi